Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Надкерничний Т$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Надкерничний Т. М. 
Формування стійкого інтересу студентів до мети й завдань занять із фізичного виховання / Т. М. Надкерничний // Фіз. виховання, спорт і культура здоров'я у сучас. сусп-ві. - 2013. - № 2. - С. 82-85. - Бібліогр.: 10 назв. - укp.

Порушено проблему недостатнього рівня свідомого та активного ставлення студентів до процесу фізичного виховання. На основі аналізу та узагальнення наукових праць попередників обгрунтовано сенс, значення й засоби формування стійкого інтересу молодого покоління до цілей фізкультурно-спортивної галузі як одного зі способів реалізації зазначеного принципу. Мотиви є необхідним компонентом діяльності кожної людини, а тому, відіграють важливу роль, оскільки від їх змісту залежать характер та ефективність як навчального процесу, так і життєдіяльності. У процесі фізичного виховання основними є ті групи мотивів, які спонукають молоде покоління до занять фізичною культурою й спортом, допомагають формувати прагнення до здорового способу життя.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч481.354

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Надкерничний Т. М. 
Стан проблеми реалізації принципу свідомості й активності на заняттях із фізичного виховання / Т. М. Надкерничний // Слобожан. наук.-спорт. вісн.. - 2014. - № 1. - С. 80-85. - Бібліогр.: 15 назв. - укp.

Мета роботи - розкрити суть і значення принципу свідомості й активності. Визначено стан його реалізації на заняттях з фізичного виховання студентів. Здійснено теоретичний аналіз та узагальнення наукової літератури з теорії та методики фізичного виховання, педагогіки та психології, а також, проведено анкетне опитування, в якому взяли участь 50 викладачів з фізичного виховання, що працюють у вищих навчальних закладах м. Тернопіль. Особливо негативним є той факт, що навіть такі, обов'язкові компоненти, як роз'яснення представникам молодого покоління завдань заняття чи мотивування студентів не являються складовими кожного заняття. Висновки: встановлено, що рівень реалізації принципу свідомості й активності у процесі фізкультурно-спортивної діяльності студентів є надзвичайно низьким.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч511.45

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70281 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського